Mezőkeresztes U14 - Ózd kézilabda mérkőzés
2020. november 16. hétfő, 14:06

2020. november 8-án a Mezőkeresztes U14-es női kézilabda csapata gyermekbajnokságon vett részt hazai környezetben. Első mérkőzésüket az Ózdi Lóci Diákcsapat Egyesületet ellen játszották. A mérkőzés 10 órakor vette kezdetét.
Az 1. félidőt az ózdi csapatnak sikerült jobban indítani egymás után hat találattal. Hosszasabb idő után azonban a hazai csapat szépített. A félidő első felében az ózdi csapat folyamatosan értékesítette góljait, de a keresztesi csapat nem tudta behozni a lemaradását.
A félidő második felében a hazai csapatnak sajnos nem  sikerült  behozni a hátrányát, így a félidei eredmény 2-16 lett a vendég csapat javára.

A 2. félidőt szintén a vendég csapat indította. Az ózdi csapat  folyamatosan értékesítette góljait, a keresztesiek sajnos nem tudtak gólt értékesíteni.
A félidő második felében a hazai csapat  próbált felzárkózni, de úgy tűnt, minden erőfeszítés ellenére sem tudják behozni lemaradásukat. A végeredmény végül 3-29 lett az ózdi csapat javára.