BSC - Cserépfalu bajnoki mérkőzés
2020. augusztus 31. hétfő, 11:31

2020. augusztus 23-án a Bükkábrányi SC csapata hazai környezetben lépett pályára. Cserépfalu együttesét fogadták a Szép Pál Sport telepre. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 11. percben az ábrányiak büntető, rúgást végezhettek el. A gólt Bodzán Krisztián értékesítette.
A 16. percben Holicskó Gergő volt eredményes.
A 34. percben Györki Bence József sárga lapot kapott lerántásért. Cserépfalu pedig büntető rúgást végezhettek el. A gólt Szeberin Patrik értékesítette.
3 perc elteltével Sasvári Dávid is sárga lapot kapott.
A 39. percben Rózsa Tibor Imre is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
4 perc elteltével Pusoma István szerzett gólt csapatának.
A 45. percben Juhász Bence is sárga lapot kapott. Az első játékrészben több gól nem született, így 3:1-es ábrányi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 50. percben Bodzán Krisztián kapott sárga lapot.
Az 53. percben Nagy László gáncsolásért kapott sárga lapot.
A 74. percben Pusoma István is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 89. percben Juhász Bálint buktatása is sárga lapot ért. A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrány – Cserépfalu bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.