Mezőkeresztes - Nyékládháza bajnoki mérkőzés
2020. augusztus 21. péntek, 18:46

Elkezdődött a 2020/2021. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a megyei I. osztályban. A Mezőkeresztesi VSE felnőtt csapata az első fordulóban hazai pályán fogadta Nyékládháza együttesét 2020. augusztus 15 - én. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 9. percben a keresztesiek szerezték meg a vezetést. Sajtós Norbert volt eredményes.
A 38. percben Nagy Bálint kapott sárga lapot.
Az 51. percben Tekse Bence kapott sárga lapot.
3 perc elteltével Varga Kristóf József is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 60. percben Szegedi Tibor is kapott sárga lapot.
A 70. percben Stumpf Ákos gáncsolása sárga lapot ért.
3 perc elteltével Koren András szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesítette.
A 82. percben Csirmaz Zalán szerzett gólt csapatának.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Nyékládháza bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.