Mezőnyárád - Tiszapalkonya bajnoki mérkőzés
2019. október 31. csütörtök, 11:11

2019. október 26-án Mezőnyárád csapata hazai környezetben lépett pályára. Tiszapalkonya együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 14:30-kor vette kezdetét.

A 10. percben Stegerán Richárd Tibor gólja révén tiszapalkonya szerezte meg a vezetést.
A 40. percben a nyárádiak kiegyenlítettek. Bodnár Bertalan Patrik volt eredményes.
A 45. percben Visegrádi Péter szerezett gólt csapatának. Gólja révén 2:1 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.

A 62. percben Zelei Imre buktatása sárga lapot ért.
5 perc elteltével Zakar Ferenc Albert találata révén a nyárádiak kiegyenlítettek.
A 68. percben Horváth Róbert szerzett gólt csapatának.
A 72. percben Dányi Máté kapott sárga lapot.
A 81. percben Dányi Máté talált be ellenfele kapujába.
A 85. percben Kuzmi László is sárga lapot kapott.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád – Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.