BSC - Vatta bajnoki mérkőzés
2019. október 07. hétfő, 08:49

2019. szeptember 28-án Bükkábrány csapata hazai környezetben lépett pályára. Vatta együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés előtt egy perces néma csönddel emlékeztek Korán Istvánra, Vatta polgármesterére, aki szeptember 21-én váratlanul elhunyt.

A 6. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Kovács Ádám volt eredményes.
A 16. percben Tóth András gólja révén a vattaiak kiegyenlítetek.
A 44. percben Prodán Márk volt eredményes. Találata révén 2:1 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.

A 48. percben Bodzán Krisztián talált be ellenfele kapujába.
Az 59. percben újabb ábrányi gól született.
Egy perc elteltével Tusay Ádám buktatásért, Harsányi Csaba pedig reklamálásért kapott sárga lapot.
A 62. percben Prodán Márk megszerezte harmadik góját is, ami csapatának már az ötödiket jelentette.
4 perc elteltével Pelyhe László talált be az ábrányi kapuba.
A 79. percben Rendes László, míg a 90. percben Bodzán Krisztián szerzett gól csapatának.
A 92. percben Kövesdi Alex volt eredményes. Ezekről a gólokról felvétel nem készült. a maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrány – Vatta bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 7:3 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.