Mezőnyárád - Szirma bajnoki mérkőzés
2019. szeptember 23. hétfő, 12:11

2019. szeptember 14-én Mezőnyárád csapata hazai környezetben lépett pályára. Szirma együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét.

A 21. percben a szirmaiak szerezték meg a vezetést. Petercsák Miklós volt eredményes.
3 perc elteltével Dányi Máté kezezés miatt kapott sárga lapot.
Az első játékrészben több gól nem született, így 0:1-es szirmai vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
A 46. percben a nyárádiak szépítettek. Béres József Alex volt eredményes. Technikai okok miatt sajnos a gólról felvétel nem készült.
Az 56. percben Kaló Tibor reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesítette.
A 60. percben Petercsák Miklós kapott sárga lapot.
A 74. percben Szkaliczki János is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
4 perc elteltével Petercsák Miklós szerzett gólt csapatának.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád – Szirma bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.