Mezőkeresztes - Edelény bajnoki mérkőzés
2019. szeptember 23. hétfő, 12:07

2019. szeptember 14-én Mezőkeresztes csapata hazai környezetben lépett pályára. Edelény együttesét fogadták otthonukba. A találkozó 16:30 kor vette kezdetét.

A 13. percben Orosz Balázs sárga lapot kapott.
3 perc elteltével Sikur Péter gólja révén az edelényiek szerezték meg a vezetést.
A 26. percben Márton Martin kapott sárga lapot.
A 38. percben Márton Martin volt eredményes. Vámosi Csaba pedig sárga lapot kapott.
A 41. percben Hegedűs Pál kapott sárga lapot.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 0:2-es edelényi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 54. percben Ragó Bence gólja révén a keresztesiek szépítettek.
A 84. percben Mészáros Balázs kapott sárga lapot.
A 92. percben Filkóházi Zsolt András és Szentpéteri Gábor Zsolt kapott sárga lapot lökdösődésért. A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Edelény bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.