BSC - Sajószöged bajnoki mérkőzés
2019. szeptember 23. hétfő, 12:03

2019. szeptember 14-én bükkábrány csapata hazai környezetben lépett pályára. Sajószöged együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét.

A 18. percben Gyuricskó Bence találata révén a sajószögediek szerezték meg a vezetést.
A 38. percben Lakatos Márk sárga lapot kapott.
A 44. percben Antal József szerzett gólt csapatának, így 0:2 lett az állás, ami a  félidei eredményt jelentette.
Az 54. percben Tekse Bence szerzett gólt csapatának.
A 82. percben Szemán Imre kapott sárga lapot buktatásért. A Sajószögediek pedig büntető rúgást végezhettek el. A gólt Sebők Gergő értékesítette.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrány – Sajószöged bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0:4 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.