Jánosházi Sándor emléktorna Bükkábrányban
2018. szeptember 28. péntek, 16:08
Szeptember 28-án, pénteken délután 13 órai kezdettel került megrendezésre az idei Jánosházi Sándor Labdarúgó Torna a bükkábrányi Szép Pál Sporttelepen.
Elsőként Szalai Szabolcs Bükkábrány polgármestere köszöntötte a versenyzőket, majd Nagy László testnevelő ismertette a labdarúgó torna menetét és a szabályokat.
A megmérettetésre idén Bükkábrány, Vatta, Mezőnagymihály, Mezőkeresztes és Harsány csapatai jelentkeztek. Az öt csapat körmérkőzéseket játszott egymással a sporttelepen kijelölt két pályán 15-15 percben.

A délután végére kialakult a torna végeredménye. Az ötödik helyen Mezőnygymihály csapata végzett, negyedik helyezést ért el Harsány csapata, a harmadik helyen Vatta végzett, a második Mezőkeresztes lett és idén Bükkábrány csapata lett a bajnok, ők őrizhetik egy évig a vándorserleget.
Az idei évben Zsila Ferenc lett a legjobb kapus, az idei gólkirály címet pedig négy góllal Miskolczi Péter érdemelte ki.