Szomolya - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2018. április 13. péntek, 09:30

2018. Április 8-án vasárnap Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Szomolyára látogattak el. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét.
Pásztor Levente Mezőnyárád Sportegyesület elnöke nyilatkozott a mérkőzés előtt.

Az első percben Himer Gyula saját kapujába talált be.
A 26. percben a szomolyaiak újabb gólnak örülhettek. Harázi Péter volt eredményes.
A 36. percben Horváth Dávid kapott sárga lapot gáncsolásért.
A 45. percben Bódi Márk kapott sárga lapot buktatásért. A nyárádiak pedig 11-es rúgást végezhettek el. Harangozó Ákos  értékesítette.
A maradék játékidőben több gól nem született így 2:1 es szomolyai vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 59. percben Nagy János szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:2-es döntetlen lett az állás.
A 67. percben Németh László kapott sárga lapot.
2 perc elteltével Németh Róbert színészkedését sárga lappal jutalmazta a játékvezető
A 73. percben Harangozó Ákos buktatása is sárga lapot ért.
4 perc elteltével Dányi Máté kapott sárga lapot. A szomolyaiak pedig 11-es rúgást végezhettek el. Erdélyi Péter értékesítette.
A 84. percben Horváth Dániel gáncsolásért kapott sárga lapot.
A 90. percben Lázár Péter reklamálását elégelte meg a játékvezető.
A találkozón több gól nem született, így a Szomolya-Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.