Bükkábrányi Bányász - Szentistván bajnoki mérkőzés
2018. április 13. péntek, 09:22

2018. Április 7-én a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Szentistván csapatát fogadták otthonukba. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét a Szép Pál Sport telepen.

A 30. percben Szemán Imre kapott Sárga lapot reklamálásért.
Az első félidőben gól nem született, így 0-0-ás döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 53. percben Lakatos Bálint kapott sárga lapot.
A 66. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Kaló Gábor volt eredményes.
Négy perc elteltével az ábrányiak tovább növelték előnyüket. Gulya István találata révén 2:0 lett az eredmény.

A 73. percben Gilányi Richárd lerántása sárga lapot ért.
Egy perc elteltével Bereznay Ferenc is sárga lapot kapott.
A 80. percben Lakatos Bálint talált be az ábrányi kapuba. Gólja révén 2:1 lett az állás.
Egy perc elteltével Aranyosi Tamás buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 85. percben Gulya István megszerezte második gólját.
A 89. percben Pusoma István szerzett gólt csapatának. Találata révén 4:1 lett az eredmény.
A találkozón több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Szentistván bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4:1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.