Mezőkeresztes - Cserépfalu bajnoki mérkőzés
2018. április 13. péntek, 09:08

2018. Április 7-én szombaton a Mezőkeresztes csapata hazai környezetben lépett pályára. Cserépfalu csapatát fogadták otthonukban.  A találkozó 16:30 kor vette kezdetét.

A 36. percben Baksa Gergő kapott sárga lapot buktatásért.
Egy perc elteltével a keresztesiek 11-es rúgást végezhettek el. Györki Bence József értékesítette.
A 38. percben Mizser Norbert mezhúzásért, Badalik Szabolcs pedig reklamálásért kapott sárga lapot.
A 44. percben Budai Norbert buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 1-0-ás keresztesi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 57. percben Bukta Bence kapott sárga lapot.
A 65. percben Kecskés Tamás reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 70. percben Györki Bence József buktatása is sárga lapot ért.
A 75. percben Nagy Tamás kapott sárga lapot.
Egy perc elteltével Pankovics Dávid kezezése sárga lapot ért.
A 81. percben Oravecz István is sárga lapot kapott.
Kettő perc elteltével Pankovics Dávid szerzett gólt csapatának, találata révén 2-0 lett az eredmény.
A 89. percben Kükedi Kristóf Mihály kapott sárga lapot lerántás miatt, a Cserépfalusiak pedig 11-es rúgást végezhettek el, amit Badalik Szabolcs értékesített.
A találkozón több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Cserépfalu bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.