Mezőkeresztes - Kisgyőr bajnoki mérkőzés
2018. március 28. szerda, 09:52

2018. Március 25-én, vasárnap Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Kisgyőr együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 16 órakor kezdődött.

A 10. percben a kisgyőriek szerezték meg a vezetést. Juhász Balázs volt eredményes.
Az első játékrészben több gól nem született, így 1:0-ás kisgyőri vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 58. percben Zelei Bence kapott sárga lapot.
A 72. percben Pankovics Dávid reklamálását elégelte meg a játékvezető,így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
4 perc elteltével Orgován Csaba buktatása is sárga lapot ért. A keresztesiek pedig 11-es rúgást végezhettek el, amit nem sikerült értékesíteni.
A 91. percben Kolompár Mihály szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:0 lett az állás.
Az utolsó percben a keresztesiek szépítettek. Pankovics Dávid talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 2:1 lett az állás, ami a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.