Mezőnyárád-Tiszabábolna bajnoki mérkőzés
2017. november 09. csütörtök, 11:27

2017. november 4-én Mezőnyárád csapata hazai környezetben lépett pályára. Tiszabábolna csapatát fogadták otthonukba. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 13. percben a hazai csapat szerezte meg a vezetést. Ruszó József volt eredményes.
Négy perc elteltével Kovács István találata révén a bábolnaiak kiegyenlítettek.
A 21. percben Korsós Lajos szerzett gólt csapatának.
A félidő maradék játékidejében több gól nem született, így 1:2-es nyárádi hátránnyal mehettek el pihenőre a csapatok.

A 64. percben Kovács István volt eredményes.
Öt perc elteltével Németh László gáncsolása piros lapot érdemelt.
A 77. percben Csizmadia Tamás szerezett gólt csapatának. Kuzmi László szövegelését pedig megunta a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 87. percben Kovács István megszerezte harmadik gólját, amely csapatának már az ötödiket jelentette.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád-Tiszabábolna bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:5 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.