Bükkábrányi Bányász-Mályi bajnoki mérkőzés
2017. november 09. csütörtök, 11:23

2017. november 4-én a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Mályi együttese látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A mérkőzés 13:30-kor vette kezdetét.

A 11. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Gyöngy István volt eredményes.
A 43. percben Csík Patrik kapott sárga lapot gáncsolásért.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 1:0-ás ábrányi előnnyel mehettek el pihenőre a csapatok.
A 46. percben Gulya István szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:0 lett az állás.
Egy perc elteltével Kaló Gábor buktatása sárga lapot ért.
Az 58. percben Sógor Máté kapott sárga lapot buktatásért.
A 65. percben az ábrányiak 11-es rúgást végezhettek el. Bodzán Krisztián értékesítette.
5 perc elteltével Dancs Norbert szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

A 73. percben Dobi István lerántását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 77. percben Dobi István szerzett gólt csapatának. Találata révén 4:0 lett az eredmény. Kiss Gábor reklamálását pedig megelégelte a játékvezető, így piros lapos figyelmeztetésben részesült.
A 81. percben Pandurics Péter gólja révén a mályiak szépítettek.
Kettő perc elteltével Csík Patrik szerzett gólt csapatának. Találata révén 4:2 lett az állás.
A mérkőzés utolsó percében Bodzán Krisztián megszerezte második gólját is, amely csapatának már az ötödiket jelentette.

A találkozón több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász-Mályi bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.