Mezőnyárád-Megyaszó ifjúsági mérkőzés
2017. november 02. csütörtök, 12:53

2017. október 28-án szombaton Mezőnyárád ifjúsági csapata hazai környezetben lépett pályára. Megyaszó együttesét fogadták otthonukba. A találkozó délelőtt 10 órakor kezdődött.

A 16. percben a vendég csapat szerezte meg a vezetést. Nagy Csaba volt eredményes.
Négy perc elteltével Asztalos Szebasztián gólja révén egyenlő lett az állás.
A 27. percben Gregóczki Ádám szerzett gólt csapatának.
Kettő perc elteltével Horváth Erik volt eredményes. Találata révén 1:3 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 1:3-as Megyaszói vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 68. percben a nyárádiak szépítettek. Kovács Ákos volt eredményes.
Kettő perc elteltével Kovács Ákos szintén gólt szerzett csapatának. Találata révén 3:3 lett az eredmény.
A 76. percben Lakatos Attila találata révén 3:4 lett az eredmény.
Három perc elteltével Gregóczki Ádám kapott sárga lapot buktatásért.
A 81. percben Kovács Ákos kezezése is sárga lapot ért.
A 86. percben Papp Tibor és Nagy Csaba estek egymásnak, majd verekedtek össze, így piros lapos kiállítás lett a kakaskodás vége mindkettőjük számára.
A mérkőzés utolsó perceiben Radics Roland talált be ellenfele kapujába.
A találkozón több gól nem született, így a Mezőnyárád-Megyaszó labdarúgó mérkőzés végeredménye 3:5 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.