Szentistván-Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. október 24. kedd, 13:59

2017. október 21-én szombaton Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Szentistvánra utaztak, a találkozó 14:30-kor vette kezdetét.

A 13. percben a nyárádiak szerezték meg a vezetést, Béres József Alex volt eredményes.
A 25. percben Nagy János sárga lapot kapott utánrúgásért.
A 35. percben Németh László feltartása is sárga lapot ért.
A 39. percben Koza István reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Az első félidő utolsó percében Koncz Gábor József szerzett gólt csapatának. Találata révén 1-1 lett az állás, ami a félidei eredményt is jelentette.

A 61. percben Szkaliczki János és Lakatos Bálint kapott sárga lapot lökdösődésért. Lakatos Bálint ezt zokon vette, így önszántából távozott a pályáról, ezért piros lapos figyelmeztetésben részesült.
A 80. percben Nagy Gábor szerzett gólt csapatának, találata révén 2-1 lett az eredmény.
Két perc elteltével Gilányi Richárd buktatása is sárga lapot ért.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Szentistván – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.