Bükkábrányi Bányász–Szentistván bajnoki mérkőzés
2017. október 18. szerda, 11:27

2017. október 15-én vasárnap a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Szentistván csapata látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 9. percben Kispál Dániel kapott sárga lapot gáncsolásért.
A 17. percben Hócza József szerezte meg a vezetést.
A 30. percben Dobi István szerzett gólt csapatának. Találata révén 2-0 lett az eredmény.
A 40. percben Bereznay Ferenc szerzett gólt.
Egy perc elteltével Hócza József megszerezte második gólját is. Találata révén 4-0 lett az eredmény.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 4-0-ás ábrányi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 58. percben Gulya István talált be ellenfele kapujába.
A 66. percben Nagy László is gólt szerzett. Találata révén 6-0 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született így a Bükkábrányi Bányász – Szentistván bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6-0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.