Bükkábrányi Bányász-Szomolya bajnoki mérkőzés
2017. október 05. csütörtök, 12:00

2017. szeptember 30-án szombaton a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetbe lépett pályára. Szomolya csapatát fogadták a Szép Pál Sport telepre. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 16. percben a hazai csapat szerezte meg a vezetést. Farkas Milán volt eredményes.
A 25. percben Gulya István talált be ellenfele kapujába. Találata révén 2-0 lett az eredmény.
Még egy perc sem telt el és az ábrányiak meg egy találattal növelték góljaik számát.
A 40. percben Béres Roland kapott sárga lapot.
A 44. percben Farkas Milán megszerezte második gólját. Találata révén 4-0 lett az állás.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 4-0-ás ábrányi vezetéssel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 54. percben Harázi Péter kapott sárga lapot visszahúzásért.
A 63. percben Gulya István szintén gólt szerzett csapatának.
3 perc elteltével a szomolyaiak találtak be az ábrányi kapuba.
A 68. percben Dobi István szerzett gólt csapatának. Találata révén 6-1 lett az eredmény.
Négy perc elteltével az ábrányiak 11 –es rúgást végezhettek el. Bodzán Krisztián értékesítette.
A 77. percben Gulya István megszerezte a mérkőzésen a negyedik gólját, ami csapatának már a nyolcadikat jelentette.
A 87. percben Bodzán Krisztián is megduplázta góljai számát.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 9-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.