Hejőszalonta-Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. október 05. csütörtök, 11:54

2017. szeptember 30-án Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Hejőszalontára utaztak. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 9. percben a vendég csapat szerezte meg a vezetést. Koza István volt eredményes.
A 23. percben Illés Zsolt találata révén egyenlő lett az állás.
A 31. percben Farkas Mihály szerzett gólt csapatának. Találata révén 2-1 lett az eredmény.
A 41. percben Nagy Renátó talált be ellenfele kapujába.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 3-1-es szalontai előnnyel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 52. percben Koza István megszerezte második gólját is. Találata révén 3-2 lett az eredmény.
Egy perc elteltével Farkas Mihály kapott sárga lapot reklamálásért.
A 60. percben Szkaliczki János buktatása is sárga lapot ért.
A 83. percben Illés Zsolt is megszerezte második gólját. Találata révén 4-2 lett az állás.
3 perc elteltével Nagy Renátó is megduplázta góljai számát.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Hejőszalonta – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.