Bükkábrányi Bányász-Hejőszalonta bajnoki mérkőzés
2017. október 03. kedd, 08:56

A Bükkábrányi Bányász csapata 2017. szeptember 24-én hazai környezetben lépett pályára a soron következő bajnoki fordulóban. Hejőszalonta csapatát fogadták a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

A 16. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Hócza József volt eredményes.
Egy perc elteltével Ónodi László kapott sárga lapot feltartásért
A 26. percben Farkas Milán gáncsolását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 29. percben Bereznay Ferenc kapott sárga lapot megtalpalás miatt. A hejőszalontaiak pedig kiegyenlítettek. Illés Zsolt volt eredményes.
5 perc elteltével Illés Zsolt szintén gólt szerzett csapatának. Ezáltal átvették a vezetést.
A 39. percben Farkas Milán találata révén az ábrányiak kiegyenlítettek.
2 perc elteltével Béres Roland kapott sárga lapot buktatásért.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 2-2 es döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 48. percben Bereznay Ferenc szerzett gólt csapatának, találata révén 3-2 lett az eredmény.
Az 55. percben Cseh Gergely talált be ellenfele kapujába.
Egy perc elteltével Bodzán Krisztián és Illés Zsolt kapott sárga lapot mezhúzásért.
A 65. percben Gyöngy István szerzett gólt csapatának. Találata révén 5-2 lett az állás.
A 77. percben Gulya István is megnövelte az ábrányiak góljai számát.
A 88. percben Hócza József talált be ellenfele kapujába, ez által 7-2 lett az állás.
A 90 percben Hetei Balázs buktatása is sárga lapot ért. Hócza József pedig megszerezte a mérkőzésen a 3. gólját amely csapatának már a 8-at jelentette.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Hejőszalonta bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 8-2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.