Bükkábrányi Bányász-Sajóörös bajnoki mérkőzés
2017. szeptember 14. csütörtök, 08:46

2017. szeptember 10-én vasárnap a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Sajóörös csapata látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 16:30 kor vette kezdetét.

A 29. percben Mészáros István buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Az első félidőben gól nem született, így 0:0- ás döntetlennel mehettek el pihenőre a csaptok.
A 66. percben az ábrányiak megszerezték a vezetést. Hócza József volt eredményes.
A 77. percben Szilvási Zsolt talált be saját kapujába, így az ábrányiak ujabb gólnak örülhettek.
A 83. percben a Sajóörösiek ujabb öngólt rúgtak.
2 perc elteltével Varjas Tamás talált be saját kapujába, így már 4:0 lett az ábrányiak javára.
A 89. percben Bodzán Krisztián szerzett gólt csapatának.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Sajóörös bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5:0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.