Tiszabábolna-Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2017. szeptember 08. péntek, 12:46

2017. szeptember 2-án szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Tiszabábolnára látogattak el. A találkozó 16:30 – kor vette kezdetét.

Az 5. percben a tiszabábolnaiak szerezték meg a vezetést. Kovács István volt eredményes.
Kettő perc elteltével Kovács István megszerezte a második gólját. Találata révén 2:0 lett az állás.
A 8. percben Szabó László lökését sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 29. percben a bábolnaiak 11-es rúgást végezhettek el. Bajzáth Viktor értékesítette.
A 35. percben Csizmadia Tamás szerzett gólt csapatának. Ezáltal 4:0 – ra változott az eredmény.
Kettő perc elteltével a nyárádiaknak sikerült szépíteni. Német Róbert volt eredményes.
A 38. percben Kovács István megszerezte a mérkőzésen a 3-ik gólját, mely csapatának már az 5-et jelentette.

Az első félidő utolsó percében Gaál Bence talált be ellenfele kapujába. Így 6:1 – es gól aránnyal mehettek el pihenőre a csapatok.

A második félidő első percében Németh Róbert megszerezte csapatának a második gólját. Találata révén 6:2 lett az eredmény.
A 65. percben Szkaliczki János visszahúzása piros lapot érdemelt.
A 72. percben Ruszó József szerzett gólt. Találata révén 6:3 lett az eredmény.
Kettő perc elteltével Kovács István negyedik gólját is megszerezte.
A 90. percbe Csizmadia Tamás talált be ellenfele kapujába. Találata révén 8:3 lett az eredmény amely a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.