Mezőkeresztes-Nyékládháza bajnoki mérkőzés
2017. szeptember 08. péntek, 12:36

2017. szeptember 2-án szombaton Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Nyékládháza csapata látogatott el hozzájuk. A mérkőzés 16:30- kor vette kezdetét.

A 13. percben a nyéki Tóth Máté visszahúzását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Kettő perc elteltével a keresztesi Gál Dénes talált be ellenfele kapujába, így 1:0 lett az eredmény.
A 43. percben Tóth Máté találata révén kiegyenlítettek a nyékiek.
A maradék játékidőben több gól nem született így 1:1 – es döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.

Az 55. percben Koren András szerzett gólt csapatának. Találata révén 1:2 lett az állás.
Egy perc elteltével Varga Zoltán buktatása is sárga lapot érdemelt.
A 70. percben Bukta Bence lerántását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Kettő perc elteltével Zselenák Viktor Csongor szövegelését elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 84. percben Lakatos Viktor találata révén 1:3 lett az eredmény.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Nyékládháza bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.