BSC–Bükkszentkereszt U19-es mérkőzés
2017. augusztus 31. csütörtök, 15:55

Elkezdődött a 2017/2018. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a Megyei III. osztályában. A Déli csoportban Bükkábrányi SC U19–es csapata 2017. augusztus 26-án, szombaton Bükkszentkereszt SK csapatát fogadta a Szép Pál Sport telepre az első fordulóban. A találkozó 14:30-kor vette kezdetét.

A 15. percben Kovács János buktatását sárga lappal jutalmazta a játékvezető
Egy perc elteltével Rendes László kezezése is sárga lapot ért.
A 17. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést Oláh Tamás volt eredményes.
4 perc elteltével Oláh Tamás szintén gólt szerzett csapatának.
A 25. percben Oláh Tamás megszerezte harmadik gólját is. Találata révén 3-0 lett az állás.
A 37. percben Oláh Tamás szintén eredményes volt.
Az első félidő maradék játékrészében több gól nem született, így 4-0 ás ábrányi előnnyel vonulhattak el pihenőre a csapatok.

Az 50. percben újabb ábrányi gól született. Korán Kristóf találata révén 5-0 lett az eredmény.
3 perc elteltével Herczeg Szilveszter szerzett gól csapatának.
A 60. percben a bükkszentkeresztiek szépítettek.  Borsodi Gergő volt eredményes.
A 72. percben Suha Levente talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 7-1 lett az állás.
A 80. percben Borsodi Gergő szintén gólt szerzett csapatának.
A 90. percben Rachev Patrik talált be az ábrányi kapuba. Találata révén 7-3 lett az eredmény ami a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.