Alsóvadász–Mezőnyárád U19-es mérkőzés
2017. augusztus 31. csütörtök, 15:49

Elkezdődött a 2017/2018. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a Megyei III. osztályában. A Déli csoportban Mezőnyárád U19 –es csapata 2017. augusztus 27-én, vasárnap Alsóvadász otthonába utazott az első fordulóban.  A találkozó 14:30 - kor vette kezdetét.

A 7. percben Durdon László Dávid szabálytalanságát sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
3 perc elteltével az alsóvadásziak szerezték meg a vezetést Lakatos Zsolt találata révén.
A 17. percben Lakatos Zsolt megszerezte második gólját is, így 2-0 lett az állás.
3 perc elteltével szintén alsóvadászi gól született. Dienes Martin volt eredményes.
A 20. percben Dienes Martin is elkönyvelhette második gólját, melynek révén 4-0 lett az eredmény.
Az első félidő hátralévő részében több gól nem született, így 4-0 - ás alsóvadászi előnnyel mehettek el pihenőre a csapatok.

A 60. percben az alsóvadásziak megszerezték az ötödik góljukat is, Mező Csaba találata révén.
2 perc elteltével Lakatos Zsolt szerzett gólt csapatának. Találata révén 6-0 lett az eredmény.
A nyárádiak hiába próbálkoztak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így 6-0 –ás nyárádi  vereséggel ért véget a találkozó.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.