Hernádnémeti – Mezőkeresztes bajnoki mérkőzés
2017. augusztus 15. kedd, 09:38

Elkezdődött a 2017/2018. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a Megyei II. osztályában. A Közép csoportban Mezőkeresztes felnőtt csapata 2017. augusztus 12-én, szombaton Hernádnémeti otthonába utazott az első fordulóban.  A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben egyik csapatnak sem sikerült gólt elkönyvelni így 0-0 - ás eredménnyel mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 50. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Horváth Tibornak visszarántás miatt.
Az 55. percben a hernádnémetiek bűntető rúgást végezhettek el. Horváth Tibor értékesítette, ez által 1:0 lett az állás.

A 74. percben Dobos Gergő talált be ellenfele kapujába, így 2:0 lett az eredmény.
5 perc elteltével Orosz Adrián is sárga lapos figyelmeztetésben részesült buktatás miatt.
A 86. percben a hernádnémeti Debrődi Viktor szerzett gólt csapatának ez álltal 3:0 lett az állás.

A maradék játékidőben gól nem született így 3:0-ás keresztesi vereséggel ért véget a találkozó.