Mezőkeresztes–Tiszapalkonya bajnoki mérkőzés

2017. május 20 – án szombaton Mezőkeresztes hazai környezetben lépett pályára. Tiszapalkonya csapata látogatott el hozzájuk. A mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.

A 31. percben Tiszapalkonya talált be ellenfele kapujába, de nem volt érvényes a találat, mivel lesgól volt.
4 perc elteltével Nótár Emil volt eredményes. Találata révén 0-1 lett az eredmény.
A maradék játékidőben gól nem született, így keresztes 1 gólos hátránnyal vonulhatott el pihenőre.

Az 55. percben Bukta Gábor feltartását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 60. percben Vaszilkó Péter szabálytalanul állította meg ellenfelét ezért sárga lappal jutalmazta a játékvezető. A palkonyaiak pedig 11-es rúgást végezhettek el.  A büntetőt Bakó Zsolt értékesítette. Találata révén 0-2 lett az eredmény.

5 perc elteltével Bukta Bence is sárga lapot kapott buktatásért.
A 75. percben Németh András kezezése is sárga lapot érdemelt. A keresztesiek 11-es rúgást végezhettek el. A büntetőt Kovács Péter értékesítette. Találata révén 1-2 lett az eredmény.
Újabb 5 perc elteltével szintén  Kovács Péter volt eredményes. Találata révén 2-2 lett az állás.
A 85. percben Bolykó Balázs kezezése piros lapot érdemelt. Így idő előtt vonulhatott le a pályáról.
A 91. percben Poór Máté sípszó utáni labdaelrúgása is sárga lapot érdemelt.
Újabb egy perc elteltével Kiss Krisztián buktatása is sárga lapot érdemelt.

A maradék játékidőben több gól nem született így a Mezőkeresztes-Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-2 lett.