Bükkábrányi Bányász-Mezőnyárád labdarúgó mérkőzés
2017. május 25. csütörtök, 08:40

2017. május 20 – án szombaton a Bükkábrányi Bányász hazai környezetben lépett pályára. Mezőnyárád együttese látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 12. percben Guti Dávid buktatása sárga lapot érdemelt.
A 19. percben a bányász megszerezte a vezetést. Cservák József volt eredményes.
Egy perc elteltével a nyárádiaknak sikerült kiegyenlíteni. Fekete Balázs találata révén 1-1 lett az állás.
A 23. percben Farkas Milán volt eredményes. Gólja révén 2-1 lett az eredmény.
A 40. percben Tóth Norbert László visszarántását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A maradék játékidőben gól nem született, így a bányász egy gólos előnnyel vonulhatott el pihenőre.

A 46. percben Farkas Máté buktatása is sárga lapot érdemelt.
Az 58. percben Kaló Gábor is sárga lapot kapott buktatásért.
2 perc elteltével Cservák József szerzett gólt csapatának. Találata révén 3-1 lett az eredmény.
A 76. percben Cservák József megszerezte a mérkőzésen a 3. gólját amely csapatának már a 4-et jelentette.
A 86. percben Farkas Milán lerántása is sárga lapot érdemelt.
Egy perc elteltével Bereznay Ferenc lökését is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredményes 4-1 lett.