Mezőnyárád-Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. május 18. csütörtök, 12:01

2017. május 13-án szombaton Mezőnyárád hazai környezetben lépett pályára. Borsodivánka csapata látogatott el hozzájuk. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A mérkőzés első percében Borsodivánka megszerezte a vezetést. Tóth Richárd volt eredményes.
A 10. percben a nyárádiaknak sikerült kiegyenlíteniük. Németh Róbert találata révén 1-1 lett az eredmény.
A 23. percben Farkas Máté kezezése is sárga lapot érdemelt.
A 24. percben Német László és Szabó Pap Bertalan kölcsönös lerántását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
2 perc elteltével Paczók Richárd buktatása is sárga lapot érdemelt.
A 38. percben Boldizsár János is sárga lapot kapott visszarántásért.
Egy perc elteltével Kuzmi László is sárgalapos figyelmeztetésben részesült mivel ellenfelét buktatással akarta megállítani de nem sikerült, így újabb találatot könyvelhettek el a borsodivánkaiak. Bernáth Ákos találata révén 1-2 lett az állás.
A 41. percben Koza István 11- es rúgással kiegyenlített, így 2-2 lett az állás.
A 45. percben Gáspár Zoltán is sárga lapos figyelmezetésben részesült buktatás miatt. A nyárádiak pedig szintén 11- es rúgást végezhettek el. Németh László találata révén 3-2 lett az állás ,amely a félidei eredményt jelentette.

Az 50. percben Tóth Richárd buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető, majd levette a mezét így újabb sárga lapot kapott ami már a pirosat jelentette.
Az 57. percben Komlós Dávid buktatása is sárga lapot érdemelt.
2 perc elteltével Bernáth Ákos is sárga lapot kapott buktatás miatt.
A 61. percben újabb nyárádi gól született. Német Róbert találata révén 4-2 lett az állás.
A 70. percben Harangozó Ákos találata 5-2 re változtatta az eredményt.
A 88. percben Koza István buktatását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
2 perc elteltével Guti Gergely megszerezte csapatának a 6 gólját, így 6-2 lett az eredmény.

A találkozón több gól nem született, így a Mezőnyárád – Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6-2 lett.