Bükkábrányi SC–Mezőkeresztes U16 labdarúgó mérkőzés
2017. április 18. kedd, 14:44

2017. április 14–én, pénteken a Bükkábrányi SC U16–os csapata hazai környezetben lépett pályára. Mezőkeresztes együttese látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A mérkőzés 10:00-kor vette kezdetét.

A 25. percben a keresztesieknek sikerült megszerezni a vezetést. Nagy Ádám találata révén 0:1 lett az állás.
Hét perc elteltével Nagy Ádám újabb találatot könyvelhetett el.
A 39. percben az ábrányiaknak sikerült szépíteniük Suha Levente volt eredményes, így 1:2 lett az állás.
Az első félidőben több gól nem született, így az ábrányi csapat egy gólos hátránnyal vonulhatott el pihenőre.

Az 51. percben a keresztesi Balog Csaba volt eredményes, találata révén 1:3 lett az eredmény.
Négy perc elteltével az ábrányiak újabb gólt szereztek, Suha Levente volt eredményes.
Az 58. percben keresztesi Nagy Ádám talált be újra, így gólja révén 2:4 lett az állás.
Két perc elteltével a keresztesiek szintén gólnak örülhettek, Jersey Patrik volt eredményes.
Újabb 2 perc elteltével Nagy Ádám megszerezte a mérkőzésen 4. gólját, amely csapatának már a hatodikat jelentette.

A 85. percben a keresztesi védők állították meg szabálytalanul ellenfelüket, így az ábrányiak 11-es rúgáshoz jutottak. A büntetőt Lázár Kristóf János értékesítette.
A 86. percben a keresztesi Balog Csaba reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárgalapos figyelmeztetésben részesült.
A 88. percben Suha Levente újabb ábrányi gólt szerzett. Találata révén 4:6 –ra módosult az állás.
A 90. percben a keresztesieknek sikerült még egy gólt szerezni. Horváth Attila révén 4:7–re módosult az eredmény, amely a mérkőzés végeredményt is jelentette.