Bükkábrányi Bányász-Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. április 13. csütörtök, 09:58

2017. április 08-án szombaton a Bükkábrányi Bányász hazai pályán játszott. Mezőkeresztes együttese látogatott el a Szép Pál Sporttelepre. A mérkőzés 16:30 - kor vette kezdetét.

A 10. percben Vaszilkó Péter szabálytalanságát sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 35. percben Kispál Dániel állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárgalapos figyelmeztetésben részesült.
Az első játékrészben egyik csapatnak sem sikerült találatot elkönyvelnie, így 0-0-as állással vonultak el pihenőre a csapatok.

Az 51. percben Zelei Bence sípszó utáni labdaelrúgását sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
Az 53. percben Gyöngy István reklamálását sárga lappal díjazta a játékvezető.
A 63. percben a mezőkeresztesieknek sikerült találatot elkönyvelniük. Zelei Bence szerzett gólt csapatának, így 0-1 lett az állás.

A 65. percben Kaló Gábor reklamálása szintén sárga lapot érdemelt.
A 68. percben Szemán Imre szintén sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
2 perc elteltével az Ábrányiak saját 16-on belül szabálytalanul állították meg ellenfelüket, így a Keresztesiek 11-es rúgást végezhettek el. A büntetőt Izsóf László értékesítette, így 0-2 lett az eredmény.

A maradék játékrészben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász – Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye, 0-2 lett.