Szomolya – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2017. április 06. csütörtök, 13:31

2017. április 2 –án vasárnap Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. A nyárádiak Szomolyára látogattak. A találkozó 16:30 –kor vette kezdetét.

A 21. percben a hazaiaknak sikerült megszerezni a vezető találatot Bódi Richárd volt eredményes, így 1-0 lett az állás.
A 29. percben a szomolyai Bódi Richárd újabb gólt szerzett így a hazaiak előnye már 2-0 lett.
6 perc elteltével a szomolyai Tóth Zsolt szerzett gólt így 3-0 lett az állás.
A 39. percben Horváth Dávid szabálytalanságát elégelte meg a játékvezető így sárgalapos figyelmeztetésben részesítette.
Az első félidő hátralévő részében egyik csapatnak sem sikerült újabb gólt szerezni így 3-0 ás hazai előnnyel mehettek pihenőre a csapatok.

A 65. percben Erdélyi Péter szabálytalansága is sárga lapot érdemelt.
A 75. percben 4 gólosra nőtt a hazaiak előnye. Erdélyi Péter volt eredményes.
A találkozó hátralévő idejében a Nyárádiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük így a Szomolya – Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4-0 lett.