Bükkábrányi SC – Bánhorváti SE U16 bajnoki mérkőzés
2017. március 31. péntek, 11:38
2017. március 25-én szombaton a Bükkábrányi Sport Club U16-os csapata hazai környezetben játszotta soron következő bajnoki mérkőzését. Ezúttal Bánhorváti volt az ellenfél. A találkozó 11:00 órakor vette kezdetét.

A 3. percben a vendég csapatnak sikerült gólt szereznie Pogonyi Sándor Martin volt eredményes.
A 8. percben a hazai közönség is gólnak örülhetett. Szukonyik Sándor Dezső szerzett gólt, ezzel 1-1 lett az eredmény.
Két perc elteltével az ábrányiaknak sikerült megfordítani az állást. Rendes Kristóf szerzett gólt csapatának.
A 15. percben a vendégek újabb gólnak örülhettek. Budai Martin góljával 2-2 lett az eredmény.
A hátralévő időben egyik csapatnak sem sikerült újabb találatot elkönyvelnie, így döntetlennel vonulhattak pihenőre a csapatok.

Az 53. percben a bánhorváti Pogonyi Sándor Martin lőtt gólt. Találatával 2-3-ra módosult az állás.
Két perccel később újabb vendég találat született. Lázi Norbert találata 2-4-re változtatta az eredményt.
A 65. percben az ábrányi Mészáros Dávid volt eredményes. Góljával 3-4-re változott az állás.
A 80. percben Lázi Norbert újra gólt rúgott, így 3-5-re módosult az eredmény.
Két perc elteltével szintén sikerült szépíteni az ábrányi csapatnak, újra Mészáros Dávid volt eredményes.
A maradék időben egyik csapatnak sem sikerült újabb találatot elkönyvelni, tehát a Bükkábrány Bánhorváti U16-os bajnoki mérkőzés végeredménye 4-5 lett.