Együtt edzett a Bányász és a Mezőnyárád
2017. március 29. szerda, 13:31
2017. március 26-án a Bükkábrányi Bányász csapata félkészülési mérkőzést játszott Mezőnyárád csapatával a Szép Pál Sporttelepen.
Negyed óra elteltével a hazai csapatnak sikerült gólt szereznie először, majd a 27. percben a mezőnyárádi csapatnak sikerült egyenlíteni.

A 38. percben a nyárádiaknak sikerült megfordítani az eredményt, így 1-2 lett az állás.

Két perc elteltével a vendégek újabb találatnak örülhettek, 1-3-ra módosult az állás.

A 42. percben a nyárádi csapat megszerezte 4. találatát is, így 1-4 lett az eredmény.

Az első félidő utolsó percében a vendégek megszerezték 5. találatukat, 1-5 lett az állás, amely a félidei eredményt is jelentette.

A második játékrész közepén az ábrányiaknak sikerült szépíteni, így 2-5 lett az állás.

A 82. percben ismét a hazai csapat szerzett gólt, 3-5-re módosult az eredmény.

A 86. percben ismét az ábrányi együttes volt eredményes, 4-5 lett az állás.

A hátralévő játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi Bányász-Mezőnyárád felkészülési mérkőzés végeredménye 4-5 lett.