Bőcs - Mezőkeresztes NB II. Észak-kelet női kézilabda bajnoki mérkőzés - összefoglaló
2016. november 23. szerda, 01:00

Idegenbe utazott november 12-én a mezőkeresztesi női kézilabda csapat a soron következő NB II.-es mérkőzésére. Bőcs együttese látta őket vendégül. A találkozó délután 17 órától vette kezdetét a bőcsi sportcsarnokban.

Az 1. félidő első perceiben két góllal a hazai csapat máris magához ragadta a vezetést. A félidő első felében a keresztesiek nem tudták átvenni a vezetést, 1-2 gól különbséggel voltak lemaradva ellenfelüktől. A félidő második felében a bőcsiek még erősebben támadták az emberhiánnyal küzdő keresztest, előnyük idő közben 5 gólosra növekedett. A félidő végére a hazai csapat 8 gólos előnyével 22:14 lett a mérkőzés állása. A 2. félidőt ismét a bőcsiek indították két góllal. A félidő első felében a keresztesiek próbálkoztak felzárkózni, és egymás után négy gólt is sikerült értékesíteniük. A félidő második felében a hazai csapatnak sikerült továbbra is megtartani a vezető pozíciót. A félidő végére a két csapat közötti gólkülönbség nyolc gólosra nőtt, így a végeredmény 36:28 lett Bőcs javára.