Mezőnyáráddal edzett a BSC
2017. január 20. péntek, 13:30

2017. február 18-án szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata Mezőnyárád felnőtt együttese ellen felkészülési mérkőzést játszott Bükkábrányban a Szép Pál Sporttelepen.

Bükkábrány együttese negyed óra elteltével szerezte meg a vezetést 1 gólos előnyre tettek szert.

A 21. percben újabb ábrányi gól született, így 2-0 lett az eredmény.

A 26. percben az ábrányiak megszerezték 3. találatukat is, így 3-0ra változott a találkozó állása.

A 32. percben már 4-0 volt  két csapat közötti gólkülönbség az ábrányiak javára.

A 34. percben a bükkábrányiak elkönyvelhették  5. góljukat is , 5-0ra módosítva ezáltal az eredményt.

A  félidő vége előtt 5 perccel az ábrányiak megszerezték 6. találatukat is, amellyel beállították a félidei eredményt, azaz 6-0-s állás mellett mehettek a pihenőre a csapatok.

A mezőnyárádiak az első 45 perc lefújását követően úgy döntöttek, hogy a sok sérülés miatt nem vállalják a második félidőt, így egy félidőnyi játékot követően véget ért a felkészülési mérkőzés, amelyet tehát az ábrányiak 6-0 arányban nyertek meg.