BSC - Edelény U16-os csapatainak mérkőzései
2016. november 15. kedd, 01:00

2016. november 6-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club U16os csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Edelény együttese érkezett a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 11 órakor vette kezdetét.

Az edelényi együttes 27 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Lengyel Péter gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 34. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Kovács Bence gólja révén 0-2 lett az állás.

A 35. percben újabb edelényi gól született, Rusznyák Sándor szerzett találatot, így 0-3 lett az állás, amely egyben a félidei eredmény is maradt.

Az 55. percben az edelényi csapat újabb találatot könyvelhetett el, ezúttal Marsalkó Levente volt eredményes, így 0-4 lett az állás.

A 58. percben Sári Leventének sikerült megrezegtetni a bükkábrányi hálót, gólja 0-5-re változtatta az állást.

Az 59. percben Kovács Bence újabb találata révén 0-6-ra változott a mérkőzés eredménye.

A 61. percben Rusznyák Sándor könyvelhetett el újabb találatot, így 0-7-re módosult a mérkőzés állása.

A 64. percben Horváth Zoltán is feliratkozott a góllövők névsorába, találata révén 0-8-ra változott a találkozó állása.

A 78. percben Kopcsik Márk szerzett találatot csapatának, így 0-9 lett az eredmény.

A 85. percben két számjegyűvé változott a két csapat közötti különbség, Horváh Zoltán lőtt gólt, az eredmény pedig 0-10 lett.

A BSC – Edelény U16os labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-10 lett.