Mezőnyárád - Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. november 09. szerda, 01:00
2016. október 29-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. A Bükkábrányi Bányász együttesét fogadták. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

A találkozó első félidejében a két csapat felválva alakított ki helyzeteket, felváltva adódtak lehetőségek az ellenfelük kapujának előterében.
A  41. percben Pásztor Levente állította meg ellenfelét szabálytalanul a saját 16-osán belül, amiért a bíró sárga lapot mutatott fel neki és az ábrányiaknak büntetőrúgást ítélt.
A 11-est Bodzán Krisztán értékesítette, így vezetést szereztek a vendégek, 1-0 lett az állás javukra.
Az első félidőben a nyárádiaknak nem sikerült kiegyenlíteniük és az ábrányiak sem növelték tovább előnyüket, így a 2. 45 perc egy gólos vendég vezetés mellett kezdődött el.
A 60. percben 2 gólosra nőtt a bükkábrányi Bányássz előnye, Moroncsik Márk gólja révén 0-2 lett az állás.
A találkozóból még hátra lévő fél órában a nyárádiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a Mezőnyárád-Bükkábrányi Bányász felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 0-2 lett.