Bükkábrányi SC - Sajóörös bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. október 26. szerda, 01:00
2016. szeptember 16-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Sajóörös együttese érkezett a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

A bükkábrányi együttes 26 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Prodan Márk gólja révén 1 gólos előnyre tettek szert.
Az első félidő hátra lévő részében az ábrányiak sorozatos támadásai az ellenfél kapujára nem jártak eredménnyel, így a 2. félidő 1 gólos ábrányi előny mellett ért véget.
A 2. játékrészben sem változott a játék képe, az ábrányiak irányították a mérkőzést ők voltak veszélyesek ellenfelük kapujának előterében.
A 67. percben megszületett az újabb ábrányi gól, Tusay Ádám szerzett találatot, így 2-0 lett az eredmény.
A 89. percben vette elő a bíró először és egyben utoljára a sárga lapot és mutatta fel a sajóörösi Balász Balázs Istvánnak szabálytalanságáért.
A BSC-Sajóörös felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-0 lett.