Mezőnyárád - Tiszabábolna bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. október 12. szerda, 01:00
2016. október 1-jén szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Tiszabábolna együttesét fogadták. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A találkozó első félidejében a két csapat felválva alakított ki helyzeteket, felváltva adódtak lehetőségek az ellenfelük kapujának előterében.
Az első találatra a 35. percig kellett várni, a bábolnaiak szereztek vezetést, Angyal Csaba lőtt gólt, így 1-0 lett az állás.
Az első félidőben a nyárádiaknak nem sikerült kiegyenlíteniük és a vendégek sem növelték tovább előnyüket, így a 2. 45 perc egy gólos vendég vezetés mellett kezdődött el.
Az 55. percben két gólosra nőtt a tiszabábolnaiak előnye, Farkas Tibor gólja révén 0-2 lett az állás.
A 84. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a nyárádiak javára. a büntetőt azonban nem sikerült értékesíteniük, így marad az eredmény változatlan.
A Mezőnyárád-Tiszabábolna felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 0-2 lett.