Bükkábrányi SC - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. október 12. szerda, 01:00
2016. október 2-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club csapata hazai környezetben lépett pályára. Mezőkeresztes együttese érkezett a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 24. percben a vendégek szereztek vezetést, Berlák Adrián Dávid találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben két gólosra nőtt a keresztesiek előnye, Páricsi Zsolt szerzett gólt csapatának, így 0-2-re módosult a találkozó állása.
A 30. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Prodan Márknak reklamálásáért.
A 32. percben az ábrányiaknak sikerült szépíteniük, Várallyay Tamás gólja 1-2-re változtatta az eredményt.
A 45. percben újabb keresztesi gól született, Izsóf László volt eredményes, így 1- 3-ra módosította a mérkőzés állását.
Az első játékrész 3-1-es keresztesi vezetés mellett ért véget.
A 60. percben Izsóf László újabb találatot könyvelhetett el, amely csapata negyedik gólja volt, az eredmény pedig 1-4 lett.
A 68. percben Kispál Dániel részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben szabálytalanságáért, majd a 80. percben Hargitai Gábor szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A Bükkábrányi Sport Club - Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-4 lett.