Mezőnyárád - Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. október 05. szerda, 01:00
2016. szeptember 24-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Tiszapalkonya együttesét fogadták. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

Mezőnyárád együttese 8 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Német Róbert gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 30. percben a vendég együttesnek sikerült kiegyenlítenie, a játékvezető büntetőrúgást ítélt a palkonyaiak javára a 11-est Kiss János értékesítette, így 1-1 lett az állás.
Az első félidő 1-1- es állás mellett ért véget.
A 60. percben a palkonyaiak átvették a vezetést, Farkas András talált be a nyárádi kapuba, így 1-2 lett a találkozó állása.
A 72. percben Kiss Róbertnek sikerült megrezegtetni a hazaiak hálóját, találata révén 3-1 lett az eredmény Tiszapalkonya javára.
A Mezőnyárád-Tiszapalkonya felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-3 lett.