Borsodivánka - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 06. kedd, 01:00
Elkezdődött a 2016/2017. évi Megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság Mezőkeresztes együttese számára is. Az első fordulójában, 2016. augusztus 27-én szombaton Mezőkeresztes felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Borsodivánka látta őket vendégül. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A Mezőkeresztesi együttes 22 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Jékli Zsolt gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A vendégek a 45. percben tovább növelték előnyüket, Jékli Zsolt talált be ismét a keresztesi kapuba, így 2-0-ra változott az eredmény.
Az első játékrész 2-0-ás keresztesi vezetés mellett ért véget
Az 50. percben a játékvezető mindkét csapatból 1-1 játékosnak, Kovács Rolandnak és Bukta Gábornak mutatott fel sárga lapot.
Az 58. percben Szepesi Attila találata révén 3-0-ás előnyre tettek szert a keresztesiek.
A 68. percben megszületett a negyedik vendég gól is, Bernáth Ákos révén.
A 68. percben a hazaiak szépíteni tudtak, Bernáth Ákos lőtt gólt csapatának, amely találat által 4-1-re módosult a mérkőzés állása.
A 87. percben Szepesi Attila újabb gólt szerzett csapatának, így 1-5-re változott a találkozó állása.
A Borsodivánka-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-5 lett.