Mezőcsát II. - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. június 17. péntek, 01:00

2016. június 4-én szombaton Mezőkeresztes felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőcsát otthonába utaztak. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. A mezőcsáti együttes 9 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Balogh András gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A hazaiak a 20. percben tovább növelték előnyüket, Balogh András talált be ismét a keresztesi kapuba, így 2-0- ra változott az eredmény.
A 29. percben a keresztesiek szépíteni tudtak, Gál Dénes lőtt gólt csapatának, amely találat által 2-1-re módosult a mérkőzés állása.
Az első játékrész 2-1-es keresztesi vezetés mellett ért véget. A második félidőbenamelyről technikai okok miatt felvételt már nem tudunk bemutatni – további találat nem született, a végeredmény a félidei eredmény, azaz 2-1 lett.