Bükkábrányi Bányász - Mályi bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 10. kedd, 01:00

2016. április 30-án szombaton a Bükkábrány Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Mályi csapatát fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. A mályi együttes 8 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Horváth Dávid gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 11. percben az ábrányiak egyenlíteni tudtak, Cservák József lőtt gólt, így 1-1 lett az állás.
A 20.
percben újabb mályi gól született, Horváth Dávid szerzett ismét találatot, így 1-2 lett az eredmény.
Az első félidő 2-1-es vendég vezetés mellett ért véget.
A 48.
percben megszületett a harmadik vendég találat is, Stumpf Ákos gólja révén 1-3 lett az állás.
A 74.
percben az ábrányiak szépíteni tudtak, Dósa István talált be Mályi csapatának kapujába, így 2-3-ra módosította a mérkőzés eredményét.
A 76.
percben a mályi csapat újabb találatot könyvelhetett el, ezúttal Vadász Gábor volt eredményes, így 2-4 lett az állás.
A 80.
percben Horváth Dávid megszerezte a mostani találkozón harmadik találatát is, amely csapata ötödik gólja volt.
A 85.
percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a vendégek javára. A 11est Kiss Gábor értékesítette, így 2-6 lett az állás.
A Bükkábrányi Bányász-Mályi bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-6 lett.