Mezőnyárád - Köröm bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. november 17. kedd, 12:45
Mezőnyárád felnőtt csapata 2015. november 7-én, szombaton Köröm együttesét fogadta hazai környezetben. A mérkőzés 13 órakor kezdődött el.
A 8. percben a nyárádiak szerezték meg a vezetést, Harangozó Ákos talált be a körömi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 11. percben megszületett a második hazai találat is, Harangozó Ákos lőtt újabb gólt, így 2-0 lett az állás.
A 21. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Koza Istvánnak.
A 36. percben a vendégek szépíteni tudtak, Nótár Márk gólja 2-1-re változtatta az eredményt.

A 2. félidőben, a 69. percben a nyárádiak újabb találatnak örülhettek, ezúttal Koza István volt eredményes, így 3-1-re változott a találkozó állása.
A 75. percben Birinyi Ákos, majd a 77. percben Keller Péter is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 86. percben Nótár Márk talált be másodszor is a mezőnyárádi  kapuba, így 3-2  lett az eredmény és ez maradt a végeredmény is.