Bükkábrányi Bányász - Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. november 03. kedd, 07:59
2015. október 24-én, szombaton a Bükkábrányi Bányász csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Tiszapalkonya csapatát fogadták.  A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A tiszapalkonyai együttes 9 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Nótár Emil gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 25. percben újabb palkonyai gól született, Isshak Ahdan szerzett gólt, így 0-2 lett az eredmény.
A 38. percben megszületett a 3. vendég gól is, ismét Isshak Ahdan volt eredményes, amely által 0-3-ra változott a találkozó állása.

A 41. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Sós Bencének reklamálásért.
A 2. félidőben, a 65. percben megszületett a negyedik vendég találat is, Varga Dezső lőtt gólt, így 0-4-re változott a mérkőzés állása.
A 74. percben Nótár Emil sípszó utáni labdaelrúgását figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 87. percben a tiszapalkonyaiak ötgólosra növelték előnyüket, Sós Bence öngólja révén 0-5 lett a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.