Mezőnyárád - Sajóörös bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. november 03. kedd, 07:46
Mezőnyárád  felnőtt csapata a bajnokság  soron következő mérkőzésén, 2015. október 24-én szombaton Sajóörös csapatát fogadta hazai pályán. A mérkőzés 14 óra 30 perckor kezdődött el.
A 25. percben a sajóörösiek szerezték meg a vezetést, Béres Zoltán talált be a nyárádi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.

A 34. percben megszületett a második vendég találat is, Petercsák Miklós lőtt gólt, így 0-2 lett az állás.
A 2. félidőben, az 55. percben Petercsák Miklós talált be ismét a nyárádi kapuba, így 0-3 lett a mérkőzés eredménye.
A 68. percben négygólosra nőtt a vendégek előnye, Kiss Imre találata 0-4-re változtatta az állást.
A 69. percben a nyárádiak szépíteni tudtak, Juhász Dániel gólja révén 1-4-re módosult az eredmény.
A 86. percben ismét sajóörösi gól született, Pásztor Sándor újabb gólja révén 1-5-re módosult az állás és ez maradt a végeredmény is.