Szakáld - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. október 21. szerda, 07:13
Mezőnyárád felnőtt csapata 2015. október 10-én Szakáld otthonába utazott. A Mezőnyárád-Szakáld felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A 14. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a nyárádiak szereztek vezetést Koza István révén.
A 33. percben a szakáldiak kiegyenlítettek, Szabó Attila lőtt gólt csapatának, így 1-1 lett a találkozó állása.
A 2.félidőben, az 56. percben a hazaiak megfordították az állást, Szabó Attila újabb gólja révén 2-1 lett az eredmény.
A 69. percben pedig két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Berecz Sándor szerzett gólt csapatának, így 3-1 lett az állás.
A 75. percben megszületetett a 4. szakáldi gól is, ismét Szabó Attila volt eredményes, így 4-1 lett az eredmény.

A 80. percben a nyárádiak szépíteni tudtak, Harangozó Ákos talált be az ellenfél kapujába, így 4-2-re változott az állás.
A 84.percben Szabó Attila  talált be ismét a mezőnyárádi  kapuba, így 5-2 lett a mérkőzés eredménye.
A találkozó végén, a 90. percben a nyárádiak javára büntetőt ítélt a játékvezető. A 11-est Koza István értékesítette, így 5-3-ra változott az állás.
A gólt követően a bíró véget is vetett a találkozónak, így a Szakáld-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-3 maradt.